aktuality

Seznam VŠ akceptující zkoušku Matematika +

Milí studenti,                                                                                                 &

I’m ready for the fjúČR – zážitkový program karierového poradenství

Milí studenti sexty a 2.A,

přejete si vědět více o programu, který Vám je nabídnut výchovnou poradkyní? Zde máte možnost získat více informací o průběhu zážitkového programu realizovaného CCV Pardubice, který by vám mohl pomoci při volbě profesních předmětů.

Aktuální informace KamPoMaturite.CZ - prosinec 2019

Milí studenti, přejete si vědět aktuální informace o blížících se NSZ SCIO, přípravném kurzu TSP MUNI na poslední chvíli, kurzu matematiky či psychologie nebo novinky k přijímacímu řízení na VŠ? Pak čtěte dále, co přináší KamPomaturitě.cz:

Beseda „Jak se učit“ pro nováčky z primy a 1. A

Také letos mají možnost žáci primy a 1. A zúčastnit se besedy s psycholožkou PPP Ústí n/Orlicí na téma „Jak se učit“. Dozvědí se, jaké jsou metody učení, jak se učit efektivně a jakou roli hraje správný denní režim v úspěchu ve studiu. Beseda 1. A proběhla 25. 11., primáni se mohou těšit na 10. prosinec.

Milí studenti, zájemci o studium na MUNI!

Ve čtvrtek 5. prosince máte možnost zúčastnit se prezentace zástupců MUNI – můžete se ptát, co Vás zajímá ohledně přijímacího řízení, studia na různých fakultách  i studentského života. Prezentace proběhne v aule, 6. vyučovací hodinu, zúčastnit se mohou zájemci maturitních ročníků, 3. A  a septimy.

Studuj.to a první online veletrh letos 25. listopadu odpoledne !!!

Studuj.to je přehledná cesta ke vzdělání!!!

Studuj.to je internetový portál, poskytující kompletní informace a termíny o všech vysokých školách v České republice. Celá služba je kompletně zdarma.  Více informací hledejte na: facebooku STUDUJ.TO nebo webových stránkách WWW.STUDUJ.TO

 

Aktualizované přehledy akcí VŠ

Milí studenti, přejete si dozvědět se o akcích na VŠ, které Vás zajímají, jako jsou např. dny otevřených dveří, kurzy, termíny přijímaček?

Individuální karierové poradenství v CCV Pardubice

Centrum celoživotního vzdělávání – zařízení pro další vzdělávání

pedagogických pracovníků Pardubického kraje (Mozartova 449, Polabiny, 530 09 Pardubice) nabízí individuální kariérové poradenství, které je určené žákům ZŠ i SŠ – pro nezletilé s doprovodem zákonných zástupců, zletilí žáci mohou služby využívat bez doprovodu zákonných zástupců.

GAUDEAMUS Brno 2019 se blíží!

Ve dnech 22. – 25. října 2019 proběhne evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání - GAUDEAMUS Brno 2019.

Na veletrhu se představí více než 300 univerzit, vysokých škol, VOŠ, jazykových škol a agentur pro vzdělávání v zahraničí. Vystavovatelé přijedou z České republiky a dalších 15-ti zemí.

Syndikovat obsah