aktuality

Milý studenti – maturanti současní a „čekatelé“ pro rok 2019/2020 - čtěte nové zprávy KamPoMaturite.CZ kveten 2019

Přejete si znát podrobnosti o možnosti 2. kola přijímacích pohovor“ - najdete zde: 2. kola přijímacího řízení

Překvapivě nové možnosti identifikace člověka pomocí DNA

Minulý týden v pátek 22. března jsme si opět my, profesní biologové, seminárníci a ostatní studenti septimy a 3. A, udělali výlet do světa genetiky. Přednášejícím nebyl nikdo jiný než RNDr. Pavel Lízal Ph.D., kterého už mnozí z biologů zahlédli na přednášce, týkající se genetiky populací, v Brně o rok dříve. RNDr. Pavel Lízal, Ph.D. působí na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Ústavu experimentální biologie v Oddělení genetiky a molekulární biologie a je především vášnivým genetikem.

Přípravné kurzy na VŠ pro zájemce ze třetího ročníku a septimy

Budoucí maturanti, letošní studenti 3. A a septimy - již nyní se můžete hlásit do přípravných kurzů na příští rok. Konají se v Praze, Brně a Ostravě od října 2019.

Testy profesní orientace pro sextu a 2. A

Také v letošním roce byla našim žákům zajištěna možnost zúčastnit se testů profesní orientace garantované PPP Ústí nad Orlicí. Testy absolvovali žáci 2. A a sexty 26. února.

Aktuální informace k přijímacímu řízení na VŠ a k maturitě z www.kampomaturite.cz

Milí studenti, zájemci o studium na VŠ – zpozorněte:

Den otevřených dveří Př. f. MU v lednu 2019

Milé studentky, milí studenti, připomínám Vám Dny otevřených dveří Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity. Veškeré informace najdete zde: http://www.sci.muni.cz/cz/PriBc/Den-otevrenych-dveri

Kurz „Vyber obor“ na gymnáziu

Milí studenti, vybíráte obor na VŠ? Nevíte, co by Vás bavilo? Jaká škola je dobrou perspektivou do budoucna? Jak se rozhodnout? Pak koukněte na www.vyberobor.cz.

Milí studenti, zájemci o studium na MU!

Ve čtvrtek 6. prosince máte možnost zúčastnit se prezentace zástupců MUNI – můžete se ptát, co Vás zajímá ohledně přijímacího řízení, studia na různých fakultách  i studentského života. Prezentace proběhne v aule, 2. vyučovací hodinu, zúčastnit se mohou zájemci maturitních ročníků, 3. A  a septimy.