sdělení ředitele

Přijímací zkoušky pro školní rok 2020/2021

Milí studenti, vážení rodiče,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy připravilo pro vás, kteří budete v tomto školním roce skládat přijímací zkoušky, přehled termínů a podtstaných iinformací, které se týkají celého procesu přijímacího řízení. Jejich souhrn včetně schématu jednotných přijímacích zkoušek nalezenete na tomto odkaze.

Informace pro zákonné zástupce uchazečů o studium

Vážení rodiče / zákonní zástupci uchazečů o studium na Gymnáziu Polička,

rádi bychom s Vámi zůstali v kontaktu i v době, kdy není zcela zřejmá situace ohledně vývoje harmonogramu přijímacího řízení. Dovoluji si Vás touto cestou požádat o vyplnění kontaktního formuláře, na jehož základě Vám budeme moci aktuální informace předávat co nejrychleji prostřednictvím elektronické pošty.

Kontaktní formulář pro zákonné zástupce uchazečů o studium - čtyřletý obor.
Kontaktní formulář pro zákonné zástupce uchazečů o studium - osmiletý obor.

Děkuji za pochopení a přeji vše dobré!

Mgr. Josef Dvořák
ředitel školy

Uzavření sportovní haly!

Na základě nařízení vlády jsme se rozhodli s platností od 13. 3. 2020 do odvolání zcela pozastavit provoz sportovní haly!

Prosíme zároveň všechny sportovce, aby se zachovali odpovědně a sportovní aktivity nevykonávali ve skupinách. Individuální běh či procházka lesem prospěje Vašemu tělu i vypořádání se s nastalou situací stejně dobře.

Děkujeme za pochopení a prosím o ohleduplnost!

Mgr. Josef Dvořák
ředitel školy

Sdělení ředitele školy o přerušení výuky

Po jednání Bezpečností rady státu v souladu se zákonem č. 258/2000 sb. vydalo dnes Ministerstvo zdravotnictví rozhodnutí o omezení provozu škol, resp. o přerušení výuky ve všech základních a středních školách.

Na základě tohoto rozhodnutí dochází k přerušení výuky s platností od 11. 3. 2020 do odvolání. Neprobíhá tedy osobní přítomnost žáků na výuce a škola zůstává uzavřena.

O vývoji situace a obnově provozu školy Vás budeme informovat na webu školy, případně prostřednictvím komunikačního systému KOMENS.

Výdejna jídel je uzavřena. Obědy byly žákům automaticky odhlášeny.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Josef Dvořák
ředitel školy

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR

Dopis hejtmana Pardubického kraje

Výsledky 1. kola přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020

Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny v pondělí 29.4. 2019 po 12. hodině, a to na webových stránkách školy (www.gympolicka.cz) a na vývěsní desce v prostorách školy. Výsledky jednotlivých uchazečů budou zveřejněny pod registračními čísly, která uchazeči obdrželi v pozvánce k přijímacím zkouškám.

Výběrové řízení – správce budovy/školník

Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa správce budovy – školník.
Více informací naleznete zde.

Výběrové řízení – učitel/učitelka českého jazyka

Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa učitele/učitelky českého jazyka.
Více informací naleznete zde.

Informační odpoledne a schůzky SRPŠ

V úterý 9. 4. 2019 se od 15:00 budou konat schůzky SRPŠ. Na tyto schůzky bude navazovat informační odpoledne, které bude trvat do 17:00. 

Těšíme se na vás.

Syndikovat obsah