Suplování:   Středa 19.12.2018 (Sudy tyden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Borovská Jarmila

 

..

..

MJí

-

-

-

-

-

         

Kleinová Zdeňka

 

MN

-

OP

JG

OP

EJ

-

-

-

         

Tišl Petr

 

..

..

-

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Galgociová Jana

4.hod

supl. (ZK)

VV

5.P (VV14)

(Vv)

 

Jílek Miroslav

4.hod

supl. (JB)

NJ

3.P (N185)

(JL2)

 

Jiroušová Erika

6.hod

supl. (ZK)

ČJ

3.A

(LV1)

 

Najbertová Marta

1.hod

supl. (ZK)

ČJ

6.P

(Ok)

 

Prokopová Olga

3.hod

změna

AJ

3.P (A861)

(2A)

 
 

3.hod

spojeno (ZK)

AJ

3.P (A862)

(2A)

 
 

5.hod

supl. (ZK)

VV

5.P (VV14)

(Vv)

 

Šťastná Jarmila

3.hod

spojeno (JB)

NJ

2.A (A172)

(TE)

 
 

3.hod

změna

NJ

2.A (A171)

(TE)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

3.hod

NJ

A172

(TE)

spojí

Šťastná Jarmila

(JB)

 

3.hod

NJ

A171

(TE)

změna

Šťastná Jarmila

 

3.A

6.hod

ČJ

 

(LV1)

supluje

Jiroušová Erika

(ZK)

3.P

3.hod

AJ

A861

(2A)

změna

Prokopová Olga

 
 

3.hod

AJ

A862

(2A)

spojí

Prokopová Olga

(ZK)

 

4.hod

NJ

N185

(JL2)

supluje

Jílek Miroslav

(JB)

4.A

1.hod

Gpr

Gep4

 

odpadá

 

(PT)

 

1.hod

NJpr

KN4

 

odpadá

 

(JB)

 

2.hod

Gpr

Gep4

 

odpadá

 

(PT)

 

2.hod

NJpr

KN4

 

odpadá

 

(JB)

5.P

4.hod

VV

VV14

(Vv)

supluje

Galgociová Jana

(ZK)

 

5.hod

VV

VV14

(Vv)

supluje

Prokopová Olga

(ZK)

6.P

1.hod

ČJ

 

(Ok)

supluje

Najbertová Marta

(ZK)

8.P

1.hod

Gpr

Gep4

 

odpadá

 

(PT)

 

1.hod

NJpr

KN4

 

odpadá

 

(JB)

 

2.hod

Gpr

Gep4

 

odpadá

 

(PT)

 

2.hod

NJpr

KN4

 

odpadá

 

(JB)

Suplovací pohotovost: MN

 

 

Suplování:   Čtvrtek 20.12.2018 (Sudy tyden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Kleinová Zdeňka

 

LK

-

BP

-

-

MŠp

TD

OP

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Dudek Tomáš

7.hod

spojeno (ZK)

IVT

1.P (A181)

(LV2)

 

Králová Lenka

1.hod

supl. (ZK)

ČJ

3.A

(Ok)

 

Pejcharová Barbora

3.hod

supl. (ZK)

ČJ

4.A

(LV1)

 

Prokopová Olga

8.hod

změna

AJ

1.P (A182)

(PR)

 
 

8.hod

spojeno (ZK)

AJ

1.P (A181)

(PR)

 

Šplíchalová Marcela

6.hod

Klubovna

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.P

7.hod

IVT

A181

(LV2)

spojí

Dudek Tomáš

(ZK)

 

8.hod

AJ

A182

(PR)

změna

Prokopová Olga

 
 

8.hod

AJ

A181

(PR)

spojí

Prokopová Olga

(ZK)

3.A

1.hod

ČJ

 

(Ok)

supluje

Králová Lenka

(ZK)

4.A

3.hod

ČJ

 

(LV1)

supluje

Pejcharová Barbora

(ZK)

Suplovací pohotovost: OP

 

Zpracováno v systému Bakaláři