Tělesná výchova - kurzy a exkurze

Vodácký kurz 7.P a 3.A

Termín: 16. - 21. června 2019 (časy odjezdu a příjezdu budou upřesněny)

Místo: řeka Vltava (úsek Vyšší Brod - Boršov nad Vltavou)

Ubytování: ve vlastních stanech

Cena: cca 2700,- Kč (půjčovné lodí, instruktoři, doprava, kempy, tričko)

Stravování: v případě zájmu je možné zajistit - snídaně, balíček na na cestu, večeře - 1000,- Kč

Kurzy 2020

V přípravě

 

 

Novinky

Pohár rozhlasu opět po roce

Ani letošní rok nebyl výjimkou a v úterý 30. 4. 2019 jsme se zúčastnili atletické soutěže Pohár rozhlasu pro studenty nižšího stupně gymnázia a základních škol. Ráno, za nepříznivého počasí, jsme vyrazili s třicetičlennou skupinou chlapců a dívek v rámci svých kategorií měřit síly v různých atletických disciplínách s okolními školami.

Úspěch našich studentů v okresním kole Odznaku všestrannosti Sazka olympijského víceboje

I v letošním roce se naši studenti zúčastnili Odznaku všestrannosti Sazka olympijského víceboje a opět se ukázalo, že jejich zdatnost je výborná. Okresní kolo se konalo 3. 4. 2019 v Moravské Třebové a soutěžilo se v následujících 5 disciplínách: hod medicinbalem, trojskok z místa, skoky přes švihalo/2 min, kliky/2 min a alternativní disciplína (výběr: driblink/2 min nebo běh na 1000m). (číst dál)

Sportovat se může různým způsobem

To si na vlastní kůži mohli vyzkoušet studenti primy a sekundy v pondělní dopoledne (konkrétně 18.3. 2019) v naší hale. Tady totiž probíhal olympijský trénink s významnými českými sportovci. Ten nám byl umožněn na základě dvou podmínek: jednak jsme se jako škola zapojili asi před deseti lety do projektu OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů) a každoročně odznaky plníme a jednak jsme měli štěstí a byli jsme letos vylosováni, podobně jako dalších 13 škol v republice. (číst dál)

Syndikovat obsah