administrativní sekce

Sametový týden

V rámci připomínky 30. výročí listopadových událostí z roku 1989 připravili vyučující pro studenty gymnázia několik aktivit pod hlavičkou Sametový týden.

Zakončením tohoto týdne bude páteční projektový den. První a druhá hodina proběhnou dle běžného rozvrhu. Následovat budou dva bloky workshopů, které si studenti mohou předem vybrat dle jejich anotací a do workshopů se zapsat. Odkaz na zápis bude studentům zaslán zprávou  KOMENS ve středu 13. 11. po velké přestávce.

Informační odpoledne

Vážení rodiče a milí žáci,

v úterý 12. 11. 2019 proběhne od 15:00 do 17:00 informační odpoledne za 1. čtvrtletí školního roku 2019/2020.

Od 15:00 se nejprve v jednotlivých třídách uskuteční schůzky SRPŠ. Na ty naváže informační odpoledne.

Rozpis tříd a vyučujících naleznete v přízemí budovy školy.

Pokud se nebudete moci informačního odpoledne zúčastnit, kontaktuje prosím pro individuální informace o prospěchu a dalších studijních otázkách třídního učitele patřičné třídy. Informace týkající se SRPŠ Vám poskytne zástupce Vaší třídy.

Děkujeme za Vaši aktivní účast.

Mgr. Josef Dvořák

Aktualizované informace ředitele školy ke stávce 6. 11. 2019

Vážení rodiče,

na středu 6. listopadu 2019 vyhlásil Českomoravský odborový svaz pracovníků školství jednodenní stávku za navýšení platů pedagogických pracovníků.

I přes postupný nárůst mezd ve školství (často ne zcela správně prezentovaný veřejnosti) je patrná nespokojenost učitelů s jejich platovým ohodnocením, a proto respektuji rozhodnutí pedagogů gymnázia, kteří se rozhodli ke stávce připojit.

Částečné obnovení provozu sportovní haly

V uplynulých dnech se podařilo zabezpečit poškozenou krytinu na sportovní hale.

Od příštího týdne (7. 10. 2019) dojde k částečnému obnovení provozu. Veřejnost bude moci využívat prostory gymnastického sálu a posiloven.

Tyto prostory budou v provozu od pondělí do čtvrtka od 16:00 do 20:00, případně po domluvě se správcem sportovní haly.

Sportovní hala zůstává až do odvolání uzavřená.

Josef Dvořák

Vybavení našeho nahrávacího studia

Mikrofony

Mixážní pult

Nahrávací studio

Studenti v režii nahrávacího studiaGymnázium Polička disponuje zvukovým nahrávacím studiem, které je k dispozici všem našim žákům.

Pokud máte zájem o využití studia, kontaktujte jeho správce Ing. Miroslava Bartoše (bartosatgympolicka [dot] cz).