Gratulujeme Dominikovi k stříbrnému ocenění DofE!

Dne 11. 12. 2018 se v prostorách Brožíkova sálu na Staroměstském náměstí v Praze konala slavnostní ceremonie a předávala se prestižní bronzová a stříbrná ocenění DofE. Jedním z držitelů stříbrné ceny byl i Dominik Ostatek, student septimy.

Ceny studentům z různých škol naší republiky předával Tomáš Vokáč, výkonný ředitel The Duke of Edinburgh´s International Award. Mezi významnými hosty slavnostního odpoledne byly i patronky DofE - Lejla Abbasová, moderátorka a zakladatelka nadačního fondu Asante Kenya, a Klára Nademlýnská, módní návrhářka.

Jménem celého našeho týmu DofE gratuluji Dominikovi k získání tohoto prestižního ocenění.

Z. Kleinová

Ve dnech 6. – 7. září 2019 oslavíme 100. výročí založení reálného gymnázia v Poličce