Nezapomenutelné Švýcarsko

Ve dnech 4. – 9. května se uskutečnil již tradiční zájezd do Švýcarska. Čtyřicet pět studentů se přihlásilo na zájezd, jehož cílem bylo poznat přírodní krásy, pamětihodnosti a také něco ze švýcarské tradice. Zaujaly nás nádherné scenérie Alp se zasněženými vrcholy, město Bern, Luzern či doslova přelidněná Ženeva. Užily jsme si téměř přímořskou atmosféru a subtropickou faunu při promenádě po břehu Ženevského jezera. Nechyběla ani ochutnávka švýcarské čokolády či sýrů z místní produkce. Nádherné slunečné počasí po celou dobu zájezdu, příjemní řidiči, vstřícná paní průvodkyně a zájem všech účastníků vidět a poznat ze Švýcarska co nejvíce, to vše přispělo k příjemné atmosféře a bezproblémovému průběhu po celou dobu zájezdu. Závěrečný kvíz o Švýcarsku prověřil získané informace všech zúčastněných studentů. Tomáš Hrdlička, vítěz kvízu, si vybral jako cenu tradiční švýcarský vojenský nožík, další úspěšní řešitelé si pochutnali například na švýcarské čokoládě. Zájezd se nám do puntíku vydařil a všichni doufají, že se do této nádherné země ještě někdy vrátí.