Úspěch našich studentů v konverzační soutěži v angličtině

Blahopřejeme našim studentům, kteří se v únoru zúčastnili okresních kol konverzační soutěže v angličtině. Soutěž pro mladší kategorii I. B proběhla v Litomyšli 14. 2. 2019. Za naši školu se jí zúčastnila Linda Freundová a suverénně překonala všechny ostatní soutěžící, získala 1. místo. Bohužel tato kategorie nemá další postup. Věříme, že Linda bude stejně úspěšná i v příštím roce a postoupí do krajského kola. (číst dál)

V kategorii III. A byli do Okresního kola v Jevíčku 27. 2. 2019 vysláni Dominik Ostatek a Karolína Dvořáková. Soutěž byla velmi vyrovnaná. Po poslechu, který byl na úrovni C1, byl Dominik nejlepší. V ústní části maličko zaváhal, ale přesto mu gratulujeme k postupu do Krajského kola ze 3. místa.

Jsme pyšní na naše studenty a doufáme, že naše pověst v rámci kraje bude po loňském postupu Karolíny Kozáčkové až do celostátního kola, nadále velmi dobrá. Všechno tomu nasvědčuje.