Pohár rozhlasu opět po roce

Ani letošní rok nebyl výjimkou a v úterý 30. 4. 2019 jsme se zúčastnili atletické soutěže Pohár rozhlasu pro studenty nižšího stupně gymnázia a základních škol. Ráno, za nepříznivého počasí, jsme vyrazili s třicetičlennou skupinou chlapců a dívek v rámci svých kategorií měřit síly v různých atletických disciplínách s okolními školami.

Nejlépe z našich sportovců skočilo družstvo mladších žáků, a to na 2. místě, mladší žákyně, starší žáci a starší žákyně skončili na třetích místech. Dá se předpokládat, že to tentokrát nebude stačit na postup do okresního škola. Velký dík ale patří všem, protože vzhledem k nepřízni počasí si sportovci závodění moc užívat nemohli. Přesto některé výkony byly povedené (viz výsledky).

Mladší žáci: Jakub Jelínek, Samuel Šafář, Jan Vraspír, Jan Lichtág, Jáchym Adamec, Jáchym Chadima

Mladší žákyně: Lucie Kotvová, Eliška Havlíková, Anežka Kysilková, Michaela Cihlářová, Natálie Bacílková, Anna Homolková, Anna Hoplíčková, Tereza Tocháčková, Anežka Kučerová, Lucie Ptáčková

Starší žáci: František Jána, Jan Valouch, Ondřej Hegr, Ondřej Ulrich, Stanislav Grubhoffer, Jakub Andrlík, Zbyšek Marek

Starší žákyně: Klára Machková, Veronika Jiráňová, Simona Válková, Kateřina Grubhofferová, Kateřina Kotvová, Eva Horáčková, Bára Vltavská, Nina Kysilková