První ITSW je tu!

Co je to ITSW?

Informačně-Technologické Semináře a Workshopy

Proč něco takového?

Také v IT oblasti je spousta zajímavých lidí. IT dnes zasahují prakticky do všech lidských činností. A zdaleka se nemusí jednat ryze o technické obory. Myšlenka ITSW je tedy především o možnosti sejít se s někým zajímavým z oblasti IT a možná se něco i přiučit.

A jak je to s těmi semináři a workshopy?

Každý ITSW bude složený ze dvou částí. V první části (říkejme tomu „seminář“) nám náš IT host představí sebe a svou práci. Ve druhé části („workshopu“) se nás pokusí něco ze své práce naučit :-). Dá se předpokládatže druhá část bude probíhat dlouho do nocia tak bude umožněno přespání přímo ve škole. V sobotu ráno kolem 8. hodiny se všichni rozejdeme.

Pro koho to je?

Tyto akce jsou exkluzivně určeny studentům gymnázia se zájmem o určitý obor či téma. První část (seminář) bude přístupná skutečně všem zájemcům (do třídy se snad vejdeme :-)). Druhá část (workshop) je pouze pro předem přihlášené. Vždy se bude jednat o početně omezenou skupinku. U této skupiny se předpokládá vážnější zájem o probírané téma/obor.

A naše první téma?

Film není jen obrazale také zvuk!

Zajímají vás detaily? Tak pokračujte zde…