Suplování:   Pátek 19.10.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dvořák Josef

     

-

-

..

-

               

Jiroušová Erika

         

>>

-

               

Pejcharová Barbora

 

JV

OP

OP

..

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Kleinová Zdeňka

0.hod

přesun <<

VV

4.P (A851)

(Vv)

z 26.10. 3.hod

Najbertová Marta

8.hod

přesun <<

Bipr

7.P (Bip3)+

(Bi)

z 18.10. 8.hod

 

9.hod

přesun <<

Bipr

7.P (Bip3)+

(Bi)

z 18.10. 9.hod

Prokopová Olga

3.hod

změna

AJ

8.P (AP12)

(SP)

 
 

3.hod

spojeno (BP)

AJ

8.P (AP11)

(SP)

 
 

4.hod

spojeno (BP)

AJ

1.P (A181)

(PR)

 
 

4.hod

změna

AJ

1.P (A182)

(PR)

 

Šťastná Jarmila

1.hod

změna

NJ

5.P (A142)

(TE)

 
 

1.hod

spojeno (BP)

NJ

5.P (A141)

(TE)

 

Vavřín Jan

2.hod

změna

AJ

4.P (A851)

(Kr)

 
 

2.hod

spojeno (BP)

AJ

4.P (A852)

(Kr)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

AJ

A182

 

odpadá

 

(JD)

1.P

4.hod

AJ

A181

(PR)

spojí

Prokopová Olga

(BP)

 

4.hod

AJ

A182

(PR)

změna

Prokopová Olga

 

3.A

8.hod

Bipr

Bip3

(Bi)

přesun <<

Najbertová Marta

z 18.10. (Čt) 8.hod

 

9.hod

Bipr

Bip3

(Bi)

přesun <<

Najbertová Marta

z 18.10. (Čt) 9.hod

4.P

0.hod

VV

A851

(Vv)

přesun <<

Kleinová Zdeňka

z 26.10. (Pá) 3.hod

 

2.hod

AJ

A851

(Kr)

změna

Vavřín Jan

 
 

2.hod

AJ

A852

(Kr)

spojí

Vavřín Jan

(BP)

5.P

1.hod

NJ

A142

(TE)

změna

Šťastná Jarmila

 
 

1.hod

NJ

A141

(TE)

spojí

Šťastná Jarmila

(BP)

6.P

5.hod

AJ

A931

 

přesun >>

 

na 12.10. 6.hod

 

5.hod

AJ

A932

 

odpadá

 

(BP)

7.P

8.hod

Bipr

Bip3

(Bi)

přesun <<

Najbertová Marta

z 18.10. (Čt) 8.hod

 

9.hod

Bipr

Bip3

(Bi)

přesun <<

Najbertová Marta

z 18.10. (Čt) 9.hod

8.P

3.hod

AJ

AP12

(SP)

změna

Prokopová Olga

 
 

3.hod

AJ

AP11

(SP)

spojí

Prokopová Olga

(BP)

Suplovací pohotovost: MŠ

 

 

Suplování:   Pondělí 22.10.2018 (Sudy tyden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dvořák Josef

 

-

-

-

-

-

OP

-

-

-

         

Jílek Miroslav

 

-

-

-

IK

LK

-

TF

-

-

         

Šťastná Jarmila

 

BP

-

ZM

-

-

-

LK

RJ

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Feltl Tomáš

7.hod

supl. (MJí)

F

5.P

(Fy)

 

Galgociová Jana

5.hod

výměna <<

ČJ

5.P

(2A)

z 25.10. 5.hod

Jelínková Renata

8.hod

spojeno (JŠ)

TV

2.A (Chl)

(TV1)

 

Kozáková Ilona

4.hod

supl. (MJí)

F

1.A

(Fy)

 

Králová Lenka

5.hod

supl. (MJí)

F

2.A

(Fy)

 
 

7.hod

spojeno (JŠ)

TV

3.A (Dív)

(TV2)

 

Krška Michael

5.hod

výměna >>

Ge

5.P

 

na 25.10. 5.hod

Machková Zuzana

3.hod

spojeno (JŠ)

NJ

8.P (AP11)

(Kr)

 
 

3.hod

změna

NJ

8.P (AP12)

(Kr)

 

Najbertová Marta

9.hod

navíc

CH

3.A (A461)

(CHl)

 

Pejcharová Barbora

1.hod

spojeno (JŠ)

NJ

5.P (A142)

(SC)

 
 

1.hod

změna

NJ

5.P (A141)

(SC)

 

Prokopová Olga

6.hod

změna

AJ

1.A (A181)

(Ok)

 
 

6.hod

spojeno (JD)

AJ

1.A (A182)

(Ok)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

F

 

(Fy)

supluje

Kozáková Ilona

(MJí)

 

6.hod

AJ

A181

(Ok)

změna

Prokopová Olga

 
 

6.hod

AJ

A182

(Ok)

spojí

Prokopová Olga

(JD)

2.A

5.hod

F

 

(Fy)

supluje

Králová Lenka

(MJí)

 

8.hod

TV

Chl

(TV1)

spojí

Jelínková Renata

(JŠ)

3.A

7.hod

TV

Dív

(TV2)

spojí

Králová Lenka

(JŠ)

 

9.hod

CH

A461

(CHl)

navíc

Najbertová Marta

 

5.P

1.hod

NJ

A142

(SC)

spojí

Pejcharová Barbora

(JŠ)

 

1.hod

NJ

A141

(SC)

změna

Pejcharová Barbora

 
 

5.hod

ČJ

 

(2A)

výměna <<

Galgociová Jana

z 25.10. (Čt) 5.hod

 

5.hod

Ge

   

výměna >>

 

na 25.10. (Čt) 5.hod

 

7.hod

F

 

(Fy)

supluje

Feltl Tomáš

(MJí)

8.P

3.hod

NJ

AP11

(Kr)

spojí

Machková Zuzana

(JŠ)

 

3.hod

NJ

AP12

(Kr)

změna

Machková Zuzana

 

Suplovací pohotovost: LS

 

Zpracováno v systému Bakaláři